seleniapetronas
FACEBOOK
Portál je určen široké veřejnosti a jeho cílem je oslovit majitele a obdivovatele krásných italských vozů ALFA ROMEO, FIAT, LANCIA, FERRARI, MASERATI, LAMBORGHINI a IVECO. Značky, které ve světě motorismu znamenají prim především díky vzrušujícímu designu, technickému pokroku, vynikajícící sportovní historii a ještě skvělejší současnosti. Nyní se stačí zaregistrovat a aktivně se podílet na naší společné vášni ...

..................................................................

Přihlášení / Nová registrace

ITALIASPEED.cz

27.10 2008 08:30 / Novinky ITALIASPEED.cz Internetový projekt italiaspeed.cz byl spuštěn na českém internetu. Přejeme Vám mnoho zábavy.

od Admin 27.10 2008 08:30

Dovolte, abychom Vám představili nový webový portál, který nese název italiaspeed.cz.

Portál je určen široké veřejnosti a jeho cílem je oslovit majitelé a obdivovatele krásných italských vozů ALFA ROMEO, FIAT, LANCIA, FERRARI, MASERATI, LAMBORGHINI a IVECO. Značky, které ve světě motorismu znamenají prim především díky skvělému designu, technickému pokroku, vzrušující sportovní historii a ještě skvělejší současnosti.

Budeme Vám pravidelně přinášet co nejvíce informací se zákulisí těchto výrobců a také zajímavé aktuality o životě a dění na Apeninském poloostrově, ke kterému patří neodolatelná gastronomie, nádherná příroda, móda a styl.

Portál nabízí také registrovat se do sekcí jednotlivých značek. Například Alfa Romeo Club Česká republika má již přes 3000 registrovaných uživatelů a pořádá nádherné klubové srazy po celé České republice. Budeme Vám přinášet mnoho reportáží ze setkání majitelů jednotlivých sekcí či klubů, recenze, testy, videoreportáže, fotogalerie a mnoho zábavy.

Jednotlivé sekce tohoto portálu nejsou oficiální kluby výrobců ani dovozců, mají pouze internetový charakter volného sdružení příznivců a majitelů těchto vozů v České republice. Některé sekce však mohou být určené za oficiální klubové prezentace se svolením výrobce či dovozce. Například Alfa Romeo Club Czech Republic je oficiálním autorizovaným klubem České republice.

Hlavní funkce portálu:

 • aktuální informace o novinkách, modelech a technice
 • aktuální informace o novinkách nejenom z oblasti automobilismu
 • oficiální tiskové zprávy výrobců a dovozců
 • členství ve značkové „stylové" sekci jednotlivých značek
 • zančkové či klubové aktivity formou pořádání akcí, srazů a různých dalších setkání
 • technická podpora a zkušenosti členských základen
 • perfektní přehled akcí jednotlivých fanklubů a klubů v ČR a ve světě
 • diskusní prostor pro členy jednotlivých sekcí a klubů
 • přehledný bazar automobilů „našich" značek, techniky a doplňků
 • všeobecná nabídka zboží prostřednictvím on-line shopu
 • inzerce pro společnosti zabývající se prodej nejenom italského zboží a služeb

Základní index:

Úvodní stránka - index nabízí všeobecný přehled od všech italských výrobců, případně zajímavé informace z Apeninského poloostrova. ( zajímavé informace jsou nadále uchovány v archivu článků ITALIASPEED, články pak v archivech vlastních sekcí ) Systém se dále dělí na vlastní sekce či kluby. Všechny pak mají stejnou strukturu schéma, pouze je nastavena rozdílná grafická úprava.

Vlastní schéma:

 • AKCE / SRAZY - jsou určeny výhradně původním reportážím od členů sekcí či klubů, případně tiskovým zprávám klubů zahraničních, včetně původních fotogalerií a videoreportáží.
 • TECHNIKA - je určena článkům zaměřeným na technologie použité při výrobě a provozu automobilů, včetně novinek a historie, opět doplněné o videoreportáže a fotogalerie .
 • GALERIE - je určena k prezentaci modelů vozů jak z historie, současnosti tak konceptům a modelům budoucnosti. Zde najdete i naše testy automobilů, které se Vám budeme snažit přinášet pravidelně. Vše doplněné o videoreportáže a fotogalerie.
 • ČLENOVÉ - je určeno pro majitele a příznivce jednotlivých značek. Jednotlivé členské údaje jsou zveřejňovány pouze u položek, které si člen sám určí ke zveřejnění. Členství v našich sekcích či klubech je časově omezené a placené na dobu 12. měsíců. Výhodou členství je sleva v ON-LINE SHOPU ve výši 3% a slevy množstevní po dosáhnutí určité výše obratů. Máte možnost zadarmo přidávat inzeráty do sekce BAZAR. Dále jsou to partnerské slevy u prodejců a firem poskytující služby, slevy na srazech fanklubů a klubů pořádané našim portálem. Výše členského příspěvku je stanovena na 99,-Kč bez DPH. ( 118,-Kč s DPH )
 • DOWNLOAD - je určen ke stahování zajímavých témat do Vašeho PC, šetřičů obrazovek, her, ale i například zde najdete servisní rady členů, FAQ sekci, apod.

V systému jednotlivých sekcí a do všech článků je zakomponována funkce přidávání komentářů registrovaných uživatelů. Zde se uživatelé mohou aktivně zapojovat do diskuse nad daným článkem.

Doplňkové služby projektu:

 • ON-LINE SHOP - s veškerým zbožím, které se vztahuje k těmto výrobcům. Upomínkové předměty, modely vozů, značkový textil, autodoplňky, tuningové díly, oleje, maziva a mnoho dalších komodit, to vše na jednom místě. Vše je dostupné komukoliv z kteréhokoliv místa v České republice, nabídka dostupná 24 hodin denně.
 • BAZAR - možnost zveřejňovat prodej a nákup vozidel a dalších příslušenství
 • DISKUSE - velmi přehledná všeobecná diskuse pro registrované uživatele.

Nyní se stačí zaregistrovat a pak už se aktivně podílet na uživatelské nebo členské bázi.


BEZPLATNÁ UŽIVATELSKÁ REGISTRACE


Tato registraje je pouze určena ke vstupu na portál www.italiaspeed.cz, která Vám umožní prohlížet jeho obsah, komentovat články, diskutovat v sekci DISKUSE, nakupovat v E-SHOPU, přidávat placené inzeráty do sekce BAZAR. Registrace je bezplatná.


PLACENÁ REGISTRACE

Do této části registrace se dostanete až po bezplatném uživatelském příhlášení.

Tato členská registrace je určena pro majitele vozů jednotlivých značek a příznivců, kteří chtějí být členové jednotlivých sekcí či klubů. Členství Vám umožňuje prohlížet obsah, být uveden volitelně v seznamu členů, vstupovat do sekce DISKUSE, komentovat články, nakupovat v E-SHOPU se slevou 3%, přidávat bezplatně inzeráty do sekce BAZAR, pobírat výhody členů formou různých slev a bonusů. Registrace je zpoplatněna částkou 99,-Kč na 12 měsíců. (8,25 Kč měsíčně !!). Cena s DPH 118,-Kč


Vaše radakce / Praha, 1.12.2009Galerie k článku / Diskuse k článku / Zpět na Alfa Romeo  
DISKUSE: ITALIASPEED.cz
Celkem 2 komentářů , poslední 22.12 2008 09:32
Přidat komentář / Skrýt diskusi / Zobrazit diskusi


RE: ITALIASPEED.CZ
od: zmulin 21.12 2008 10:55

Já vim,že do tý partičky Iveco patří,ale nevim nic o jejich vzrušující závodnické minulosti...Lamborghini je pro mě už němčour :-)
ARC RE: ITALIASPEED.CZ
od: ARC 22.12 2008 09:32

IVECO má své zástupce v ME tahačů, ale jistě u této značky až tak nejde o racing. S tím Lambem, pořád je to "italské" i když..:)
Abyste mohl/a vkládat příspěvky do diskuse, musíte být přihlášen/a
  GALERIE K ČLÁNKU

NEJPRODÁVANĚJŠÍ / e-shop

Selenia Racing - 10W-60 - 1 litr Selenia Racing - 10W-60
Mazivo, které vzniklo n..
385 s dph
California Scents - Anti tabák - vůně do auta - osvěžovač vzduchu - Anti tabák California Scents - Ant
Anti tabák Orig..
99 s dph
INZERCE / NABÍDKY / BONUSY

CLUBOVÝ E-SHOP - VÝRAZNÉ SLEVY PRO ČLENY / inzerce

Přihlaš se svým loginem a získej slevy pro členy clubu... Vaše ceny se zobrazují pouze po přihlášení! 39 komentářů / 9 nových

Autokosmetika MEGUIARS se slevou -15% pro všechny alfisty a příznivce italiaspeed.cz / inzerce

Společnost CM exclusive.cz, s.r.o. nabízí všem alfistům a příznivcům italiaspeed.cz slevu -15% na autokosmetiku Meguiars. 0 komentářů
meguiasrs ANKETA
Jaký typ diskuse zvolit? Chystají se změny, tak at jsou k Vaší spokojenosti.

Prapůvodní typ - typ chat ale není online? (1317)
 
Klasická diskuse typu alfisti? (946)
 
Nechat stávající, pouze řadit dle aktuálnosti? (805)
 
© 2008, italiaspeed.cz / právní informace Všechna loga výrobců vozů jsou ochranné registrované známky. Jejich použití pouze se svolením vlastníka OZ. Design by Garcy Graphics 2008
Autokosmetika Meguiars | Czech Ferrari | Tuning | Racing | Italská gastronomie | Webcam Itálie | 24h LeMans | Závodní vybavení