seleniapetronas
FACEBOOK
Portál je určen široké veřejnosti a jeho cílem je oslovit majitele a obdivovatele krásných italských vozů ALFA ROMEO, FIAT, LANCIA, FERRARI, MASERATI, LAMBORGHINI a IVECO. Značky, které ve světě motorismu znamenají prim především díky vzrušujícímu designu, technickému pokroku, vynikajícící sportovní historii a ještě skvělejší současnosti. Nyní se stačí zaregistrovat a aktivně se podílet na naší společné vášni ...

..................................................................

Přihlášení / Nová registrace

Pilsen Pokec Tour 2014

10.03 2014 22:53 / Akce-Srazy Pilsen Pokec Tour 2014

Pozvánka na Pilsen Pokec Tour 2014 dne 21.-22.6.2014od Tomáš Müller 10.03 2014 22:53

Program naleznete v přiloženém obrázku:

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, TÍMTO VÁS OFICIÁLNĚ ZVEME NA PLZEŇSKÝ SRAZ PŘÍZNIVCŮ ZNAČKY ALFA ROMEO aneb


PILSEN pokec TOUR 2014


 PROGRAM SRAZU 


SOBOTA:

9:00 - Sraz u nákupního centra OLYMPIA, parkoviště před obchodním domem KIKA v Plzni Černicích (GPS: 49°41'59.69"N, 13°25'43.41"E).

9:00 - 9:45 - Uvítací klábosení, upřesnění programu, bezpečnostní pokyny atd.

9:45 - 10:00 - Spanilá jízda na zámek Kozel u Plzně přes Starý Plzenec, Šťáhlavy u Plzně (GPS: 49°40'14.73"N, 13°31'48.39"E).

10:00 - 13:00 - Program na zámku Kozel u Plzně.

- Vymezené parkování na horním parkovišti zámku Kozel u Plzně - (zahrnuto v ceně var. 1, var. 2, var. 3).
- Hromadné focení (zahrnuto v ceně var. 1, var. 2, var. 3).
- Možná prohlídka zámku s průvodcem - http://www.zamek-kozel.eu/titulni-strana/ - pro zájemce - (140,- Kč/osoba - nezahrnuto v ceně).
- Možný oběd v restauraci v Podzámčí - slevový kupon, nebo vlastní výběr (80,- Kč / slevový kupon - nezahrnuto v ceně, nebo vlastní výběr). Pozn. Každý účastník srazu obdrží ve startovním balíčku kupon na oběď za smluvní cenu 80,- Kč v restauraci Podzámčí Kozel.
- Kafíčko či jiné občerstvení, pokec v kavárně.
- Procházka.

13:00 - 13:30 - Přesun do Vojenského muzea na demarkační linii v Rokycanech přes Šťáhlavy (GPS: 49°43'37.295"N, 13°35'10.883"E).

- Vymezené parkování na parkovišti v těsné blízkosti Vojenského muzea na demarkační linii v Rokycanech - (zahrnuto v ceně var. 1, var. 2, var. 3) - Pozn. - vozidla zde zůstanou zaparkované až do rána - pro nocležníky, kteří se zúčastní večerního popíjení / posezení - bude zajištěna ostraha parkoviště, aby se našim mazlíkům přes noc nic nestalo. 

13:30 - 18:00 - Odpolední program ve Vojenském muzeu na demarkační linii v Rokycanech - http://www.bahna.eu/muzeum.htm.

V rámci Vojenského muzea bude speciálně pro nás zajištěn BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM: 

13:30 - 15:30 - Komentovaná prohlídka Vojenského muzea s průvodcem - pro zájemce - (90,- Kč/osoba - nezahrnuto v ceně).

15:30 - 16:00 - Guláš s chlebem, vydávaný z polní kuchyně - pro zájemce - (zahrnuto v ceně var. 1, var. 2, var. 3* dle počtu předplacených porcí) - Pozn. Každý kdo si v šibeničním termínu předplatil porci guláše obdrží ve startovním balíčku kupon na jeho vyzvednutí, pokud takto neučinil, nemá na guláš nárok.

16:00 - 18:00 - Doprovodné aktivity: 

- SVEZENÍ v BVP - řídí instruktor  - (100,- Kč/osoba - nezahrnuto v ceně) - Pozn. Technika vyjede při min. počtu 27 zájemců. 

- JÍZDA v UAZ - řídí zájemce  - (50,- Kč/osoba - nezahrnuto v ceně) - Pozn. Technika vyjede při min. počtu 10 zájemců. 

- JÍZDA v P-V3S - řídí zájemce  - (80,- Kč/osoba - nezahrnuto v ceně) - Pozn. Technika vyjede při min. počtu 10 zájemců. 

Je nezbytné nahlásit předem počet účastníků, kteří se budou chtít účastnit svezení či vlastní jízdy ve vojenské technice, z důvodu její přípravy (je nutno natankovat, zajistit obsluhu atd.) Tato akce byla dohodnuta s cenami usmlouvanými speciálně pro Naši skupinu. 


- STŘELBA ze vzduchovky na sklopné terče - (zahrnuto v ceně var. 1, var. 2, var. 3).

- ROZBORKA samopalu - (zahrnuto v ceně var. 1, var. 2, var. 3).


18:00 - 18:15 -  ZÁŽITEK DNE: Ukázková jízda TANKU  - Pozn. Technika vyjede v případě účasti alespoň 50 osob na akci - plátci vstupného. 18:15 - ? - Večerní posezení ve vojenském stanu s táborákem - přímo v muzeu + předání klíčů od pokojů ubytovaným účastníkům.

Pro každého účastníka bude zajištěna sada občerstvení, zahrnující na 1 osobu: koláček, 2ks špekáčku nebo 1 klobásu + chléb, hořčice a tácek, půllitr piva, půllitr kofoly, kávu, vafly - (zahrnuto v ceně - var. 1 a var. 2). Pozn. Všem, kteří zvolí var. 1, nebo var. 2, budou vydány poukazy na jednotlivé občerstvení a samostatně si jej pak vyberou v průběhu večera výměnou za tento poukaz. 

18:15 - ? - Ubytování v hotelu Bílý lev v Rokycanech http://www.bilylev.rokycany.cz/kontakt/os-10/p1=51 - (zahrnuto v ceně - var. 1) - přesun ubytovaných na hotel bude zajištěn smluvním vozidlem TAXI - viz níže.


Přesná trasa sobotního dne:
http://goo.gl/maps/gg2ok 

Přesná trasa z Vojenského muzea na demarkační linii na hotel Bílý lev v Rokycanech: 
http://goo.gl/maps/tufnd 

Smluvní vozidlo TAXI: 
Veškerá vozidla účastníků mohou zůstat zaparkovaná na parkovišti ve Vojenském muzeu na demarkační linii do nedělního rána - dopravu na hotel zajišťuje smluvní partner TAXI za ***/jízda.


NEDĚLE:

9:00 - Snídaně - (zahrnuto v ceně var. 1).

11:00 - Rozloučení, oficiální ukončení srazu, rozjezd do svých domovů. DALŠÍ INFO 

Přátelé, kamarádi předpokladem zdárného uskutečnění Našeho srazu je rezervace ubytování pro všechny vzdálenější Alfisty a ty, kteří s námi budou chtít večer kvalitně poklábosit, popít a užít nějakou tu srandu.

Ubytování je zprostředkováno v Hotelu Bílý Lev v Rokycanech - http://www.bilylev.rokycany.cz/kontakt/os-10/p1=51. Důležité je zafinancování parkování, večeře, občerstvení, snídaně a dalších provozních výdajů, bez kterých poskytovatelé nejsou ochotni spolupracovat. Večerní posezení, ubytování, snídaně atd., a ostatní provozní výdaje srazu, budou zajištěny pouze na základěpředplacené rezervace. Cena ubytování pro nás byla dohodnuta tak, abychom byli ubytováni v jistém komfortu za výhodnou cenu.

Hotel Bílý lev se nachází v centru města Rokycan, v blízkosti klíčových příjezdových komunikací a přesto leží v klidném prostředí. Hotel Bílý Lev disponuje s kapacitou 26 vybavených pokojů z toho

- 2 jednolůžkové pokoje
- 18 dvoulůžkových pokojů
- 6 třílůžkových pokojů

Pokoje jsou vybaveny kompletním příslušenstvím (sprchou nebo vanou, WC, barevnou televizí). Na pokojích je možnost využít wifi připojení.  PLATBY, BEZ KTERÝCH TO BOHUŽEL NEJDE  


Varianta 1)

var.1) Program celého srazu SO + NE zahrnující: sobotní program + večerní posezení ve vojenském stanu s táborákem - přímo v muzeu + sada občerstvení + ubytování + snídaně.

Šibeniční termín pro zaslání platby je pro nás všechny pátek 6.6.2014 a to na účet: 

č. ú.: 1101562015/3030

Zpráva pro příjemce platby bude obsahovat: Nick, jméno a příjmení, varianta pro kterou se rozhodnete a počet osob.

částka: 800,- Kč/osoba + 85,- Kč za každou objednanou porci guláše na osobu

 
Potvrzení o zaslání platby je nezbytné zaslat na e-mail: AlfaRomeoFanklubPLZEN@seznam.cz , ve kterém budou uvedeny tyto údaje:

- Nick
- Jméno a příjmení ubytovaných osob
- SPZ, vozu ve kterém posádka přijede
- Adresy ubytovaných osob
- Tel. č.
- Počet předplacených porcí guláše.
- Informace, zda využijete jízdu ve vojenské technice (kolik osob z Vaší posádky), z důvodu zajištění příprav na technice!


Varianta 2)

Jelikož se v loňském ročníku našlo několik posádek, kteří nehodlali nocležit, ale rádi s ostatními večer poseděli a následně odjeli do svých domovů, uzpůsobili jsme tomu cenu zahrnující:

var.2) sobotní program + večerní posezení ve vojenském stanu s táborákem - přímo v muzeu + sada občerstvení (cena je bez ubytování a snídaně). 

Šibeniční termín pro zaslání platby je pátek 13.6.2014 a to na účet:

č. ú.: 1101562015/3030

Zpráva pro příjemce platby bude obsahovat: Nick, jméno a příjmení, varianta pro kterou se rozhodnete a počet osob.

částka: 350,- Kč/osoba + 85,- Kč za každou objednanou porci guláše na osobu

 
Potvrzení o uskutečnění platby je nezbytné zaslat na e-mail: AlfaRomeoFanklubPLZEN@seznam.cz , ve kterém budou uvedeny tyto údaje:

- Nick
- Jméno a příjmení osob, kteří se zúčastní večerního posezení
- SPZ vozu, ve kterém posádka přijede
- Tel. č.
- Počet předplacených porcí guláše.
- Informace, zda využijete jízdu ve vojenské technice (kolik osob z Vaší posádky), z důvodu zajištění příprav na technice!

Varianta 3)

Další variantou je účast pouze sobotním programu vyjma večerního posezení ve vojenském stanu, ubytování a snídaně v hotelu Bílý lev, jednoduše řečeno, po prohlídce domů, tato varianta zahrnuje:

var. 3) sobotní program bez večerního posezení, ubytování a snídaně - zahrnuje pouze parkování (zámek Kozel, Vojenské muzeum na demarkační linii), platbu za objednávku guláše (na osobu) servírovaného ve Vojenském muzeu, organizační poplatek - startovné (zahrnující samolepky, podíl na doprovodném programu vojenského muzea atd.) 

Šibeniční termín pro zaslání platby je středa 18.6.2013 a to na účet:

č. ú.: 1101562015/3030

Zpráva pro příjemce platby bude obsahovat: Nick, jméno a příjmení, varianta pro kterou se rozhodnete + počet porcí guláše

Poplatek je v této variantě za celou posádku vozu!

částka: 200,- Kč/Alfička + 85,- Kč za každou objednanou porci guláše na osobu

 
Potvrzení o zaslání platby je nezbytné zaslat na e-mail: AlfaRomeoFanklubPLZEN@seznam.cz , ve kterém budou uvedeny tyto údaje:

- Nick
- Jméno a příjmení řidiče
- SPZ vozu, ve kterém pojedete
- Tel. č.
- Počet předplacených porcí guláše.
- Informace, zda využijete jízdu ve vojenské technice (kolik osob z Vaší posádky), z důvodu zajištění příprav na technice!

Upřesnění:
Pokud pojedete variantu č. 3, tak startovné činí celkem 200,- Kč za Alfičku. Počet osob v této posádce je věcí každého + zájemci v této posádce, kteří budou mít chuť dát si guláš ve vojenském muzeu, servírovaný z polní kuchyně (hlad bude určitě), připíší na účet + 85,- Kč za každou objednanou porci guláše (guláš musím předem objednat u poskytovatele, proto musíme znát přesný počet porcí, aby na všechny vyšlo).


Žádáme o dodržení šibeničních termínů, protože jinak to prostě nejde uspořádat  
(nezapomeňte na cestu hotovosti z banky do banky)Galerie k článku / Diskuse k článku / Zpět na Italiaspeed / Zpět na Alfa Romeo  
DISKUSE: Pilsen Pokec Tour 2014
Celkem 0 komentářů
Přidat komentář / Skrýt diskusi / Zobrazit diskusi


K tomuto článku nebyl dosud vložen žádný komentář... Buďte první ;-)
Abyste mohl/a vkládat příspěvky do diskuse, musíte být přihlášen/a
  GALERIE K ČLÁNKU

NEJPRODÁVANĚJŠÍ / e-shop

Meguiars Gold Class Leather & Vinyl Conditioner - 450 ml Impregnace hydratující kožené čalounění - G18616 Meguiars Gold Class Lea
Přípravek vyživuj..
394 s dph
California Scents - Kokos - vůně do auta - osvěžovač vzduchu - Kokos California Scents - Kok
K..
99 s dph
California Scents - Lesní ovoce - vůně do auta - osvěžovač vzduchu - Lesní ovoce California Scents - Les
L..
99 s dph
INZERCE / NABÍDKY / BONUSY

CLUBOVÝ E-SHOP - VÝRAZNÉ SLEVY PRO ČLENY / inzerce

Přihlaš se svým loginem a získej slevy pro členy clubu... Vaše ceny se zobrazují pouze po přihlášení! 39 komentářů / 9 nových

Autokosmetika MEGUIARS se slevou -15% pro všechny alfisty a příznivce italiaspeed.cz / inzerce

Společnost CM exclusive.cz, s.r.o. nabízí všem alfistům a příznivcům italiaspeed.cz slevu -15% na autokosmetiku Meguiars. 0 komentářů
meguiasrs ANKETA
Jaký typ diskuse zvolit? Chystají se změny, tak at jsou k Vaší spokojenosti.

Prapůvodní typ - typ chat ale není online? (1317)
 
Klasická diskuse typu alfisti? (946)
 
Nechat stávající, pouze řadit dle aktuálnosti? (805)
 
© 2008, italiaspeed.cz / právní informace Všechna loga výrobců vozů jsou ochranné registrované známky. Jejich použití pouze se svolením vlastníka OZ. Design by Garcy Graphics 2008
Autokosmetika Meguiars | Czech Ferrari | Tuning | Racing | Italská gastronomie | Webcam Itálie | 24h LeMans | Závodní vybavení